GuildPortal will be going offline (permanently) by the end of the month.
Sign Up! Login: Password: New User? Forgot? Support
Witamy!
Rekrutacja otwarta!

 

Poniższa lista przedstawia wam aktualne zapotrzebowanie klas i specjalizacji. Gildia Karmazynowa Gwardia pozostaje dalej gildią social nastawioną na grę PvE i PvP. Do rekrutacji zapraszamy zatem nie tylko poszczególne postacie z poniższej listy, a wszystkich chętnych na każdym poziomie postaci i znajomości WoW'a. Bez trunków wszelakich i dużej dawki humoru nie wpuszczamy! ;)

Lok'Tar!
Rekrutacja
-DPS-
Death Knight - FrostZamknięta
Death Knight - UnholyOtwarta
Druid - BalanceOtwarta
Druid - FeralOtwarta
Hunter - Beast MasteryOtwarta
Hunter - MarksmanshipOtwarta
Hunter - SurvivalOtwarta
Mage - ArcaneOtwarta
Mage - FireOtwarta
Mage - FrostZamknięta
Paladin - RetributionOtwarta
Priest - ShadowOtwarta
Rogue - AssassinationOtwarta
Rogue - CombatOtwarta
Rogue - SubtletyZamknięta
Shaman - ElementalOtwarta
Shaman - EnhancementOtwarta
Warlock - AfflictionOtwarta
Warlock - DemonologyOtwarta
Warlock - DestructionOtwarta
Warrior - ArmsOtwarta
Warrior - FuryZamknięta
-HEAL-
Druid - RestorationOtwarta
Paladin - HolyOtwarta
Priest - DisciplineOtwarta
Priest - HolyOtwarta
Shaman - RestorationOtwarta
-TANK-
Death Knight - BloodOtwarta
Druid - Feral Otwarta
Paladin - ProtectionOtwarta
Warrior - ProtectionOtwarta
Najnowsze na forum
Guild page view counts are only available for subscriber guilds.
Calling all Crimson Guards! - Odezwa Crushara :)
Nadszedł ten dzień, aby otrząść się z popiołów!

Ja Crushar wzywam wszystkich aktywnych i nieaktywnych kompanów z Karmazynowej Gwardii by przyłączyli się do mnie i byśmy raz jeszcze wspólnie zatrzęśli Azeroth :)

Tym razem gramy na globalu:
serwer: Defias Brotherhood (eu, pvp)
strona konfliktu: HORDA (jakże by inaczej)

Nasza Gildia jest mała, nie rekrutujemy, gramy w gronie bliskich przyjaciół i bawimy się przednio, ale bez Was to nie to samo... 

Granie na globcu nigdy nie było tańsze, do 20 lvl kazdy może grać za darmo, a później za abonament można płacić goldem w grze :) - Uwierzcie mi, że warto, WoW zmienił się nie do poznania i to oczywiście pozytywnie! Patch 3.3.5 to przedpotopowy dziadzio w porównaniu do tego co dzieje się w najnowszym dodatku. Litch King pokonany (teraz ICC 25 hero robi się solo), Deathwing ubity, Pandaria już we mgłach niepamięci, teraz czekamy na Was w Draenorze - ojczyźnie orków u boku samego Durotana! 

Zbierzcie w sobie siły i przekroczcie jeszcze raz Dark Portal - we are waiting.

Po więcej info zapraszam do kontaktu na battle.net - mój tag to Jhordi#2688 - możecie też pisać do mnie tutaj, będę regularnie zaglądał :)

Żeby nie być gołosłownym LINK do armory naszej grupki ;)

Najnowszy update! Sevitius gra z nami, teraz jako ponętna orcza wojowniczka! :D
KG Promo Movie
Grafik
Guild News
ArchivesRSS

Ho Ho Ho!

Butchero, Dec 25, 13 10:43 AM.
Zdrowych, spokojnych oraz radosnych Świąt Bożego Narodzenia :)
Niechaj spełnią się Wasze niespełnione dotychczas marzenia ( in game i tych in real ;) )

Trial of the Crusade

Ssijmisake, Sep 6, 13 7:56 AM.


    Dawno żadnej odezwy do narodu nie było, czas coś ruszyć w tym temacie.
    Dnia 05.09.2013r. do naszej dyspozycji został oddany nowy raid i zarazem połowa nowego patcha 3.2. Po chwilowej czkawce serwer odzyskał skrzydła i postanowiliśmy spontanicznie zebrać skład. Z ogromną pomocą zdolności Suhiego w RL oraz zaprzyjaźnionego Peśka i jego znajomości taktyk udało nam się w ok. 2h pokonać wszystie bossy :D Co tu dużo mówić, raid jest nieprzyzwoicie łatwy i spodziewajcie się regularnych wizyt 25 zapisanych w kalendarzu bo loot jest zacny ;) 

Pozdrawiam serdecznie !
Ssijmisake

Uldu zdobyte !

Ssijmisake, Apr 11, 13 7:38 AM.
Yogg-Saron pokonany !


Z prawdziwą przyjemnością chciałbym Was poinformować, że dnia 09.04.2013r. późną nocą padł wreszcie Yogg-Saron :) Dziękuje wszystkim uczestnikom raidu a w szczególności Rocktankowi, który twardą ręką doprowadził nas tam gdzie wcześniej nie bywaliśmy. Encounter był naprawdę wymagający, gdyż biliśmy bossa w 9 osób ;P a dodatkowo jedna padła na samym początku, więc to daje 8 osób... Widocznie nie taki Ulduar straszny jak go malują :) Pozdrawiam i do usłyszenia !

Jaja i śnieg czyli garść życzeń i nowości

Ssijmisake, Mar 30, 13 9:31 AM.
Witajcie moi drodzy !
    Z okazji świąt chcielibyśmy wszystkim życzyć samych dobrych 
rzeczy zarówno w RL jak i w grze. Dropu z HM i tysięcy HK, udanych buildow i kosmicznych critów. Jednym słowem niechaj dobrze się wam dzieje !
Korzystając z okazji chcielibyśmy także pogratulować wszystkim, którzy zasłużenie awansowali. Dla niektórych okres Świeżego Mięsa był naprawdę długi i im dziękuje za cierpliwość. Inni podskoczyli naprawdę szybko i w nich także pokładamy nadzieje, że nie zawiodą nas w godzinie próby. Oczywiście nikt nie jest nieomylny i wszechwiedzący, dlatego jeden awans niestety został chyba przyznany na wyrost i zbyt pospiesznie. Biję się w piersi i wkrótce sprawa zostanie upubliczniona gdyż tajemnic przed sobą nie mamy. Śledźcie forum a wszystko stanie się jasne...
Kolejna sprawa to zmiany, które nastąpią w starożytnych regułach gildyjnych. Od dawien dawna bowiem obrażaliśmy się troszkę na osoby, które ruszały z naszych Karmazynowych progów w poszukiwaniu większych wyzwań i blokowaliśmy im powrót na stare śmieci. Czasy się zmieniają, styl gry i prowadzenia gildii również... Przecież  WOW to jednak elektroniczna rozrywka i ma służyć zabawie a nie budowaniu i pielęgnowaniu problemów oraz konfliktów. Jednym słowem furtka się otwiera dla co niektórych, znużonych ciśnieniem i sikaniem do butelki po Frugo podczas wielogodzinnych raidow w szeregach progresowych Gildii bez rodzin, przyjaciół czy też szeroko rozumianego życia ;) Oczywiście nie musicie się martwić, że Karmazynowa Gwardia stanie się dworcem PKP gdzie każdy może wchodzić i wychodzić kiedy mu się zachce. Każda sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie i nie będzie to łatwe dla niektórych...  Oczywiście synowie i córki marnotrawne zaczynają od zera budować reputacje w naszych szeregach i będę musieli udowodnić, że są warci tego aby powtórnie biegać w naszych barwach.
    Kolejną sprawą są raidy i ubieranie nowych członków aby w przyszłości mogli godnie stawić czoło wyzwaniom, które czekają na nich za potężnymi murami Ulduaru... Staramy się organizować co tydzień Naxxy czy też OS/EoE aby strumień lootu płynął w miarę równo. Niestety nie zawsze życie pozwala na obecność na raidzie w ten czy inny dzień, dlatego też nawołuje do inicjatywy i poniekąd ogłaszam nabór na Raid Liderów, gdyż ostatnimi czasy kuleje to ze strony administracji przygniecionej trudami życia. Sam tego nie dźwignę potrzebuje też was !
    I na sam koniec sprawa zlotu. Z mojej strony sprawa wygląda następująco, że czas i możliwości aby to zorganizować mam w okolicach Bożego Ciała. Wiem, że wielu z was taki termin nie usatysfakcjonuje, niestety jeśli chcecie żeby ktoś zajął się tą sprawą na poważnie i nie poleciał sobie z tym w kulki to proponuję swoją skromną osobę i w/w termin. Zlot odbędzie najprawdopodobniej tam gdzie w zeszłym roku, czyli niedaleko Gniezna w Jankach. Miła okolica, domki za minimalną cenę, w pobliżu jezioro i las oraz mnóstwo miejsca do opróżniania żołądków dla tych,  którzy przesadzą z alko ;P
Wielkanocne Lok'Tar  i do usłyszenia na TS !

Nowy film, nowy rozdział.

SevitiusUndead, Feb 22, 13 7:31 PM.
Bracia i Siosty,
Oto i nadszedł czas w którym nasze zgromadzenie powinno pochwalić sie swoimi osiągnięciami. Z tego też powodu powstała inicjatywa mająca na celu stworzenie filmu który miałby jednocześnie ukazywać i rozgłaśniać istnienie i walkę Karmazynowej Gwardii. Udało nam się to osiągnąć wspólną pracą, za co wam serdecznie dziękuję. Mam nadzieję że w przyszłości stworzymy razem wiele produkcji, do czego was serdecznie zachęcam. Praca była ciężka, ale i efekt moim zdaniem był tego wart. Szczególne podziękowania kieruję do Butchero, dzięki wielkie za pomoc w technicznych sprawach. A oto i efekt końcowy:

http://www.youtube.com/watch?v=CTaZc6wawEY&feature=youtu.be

Nowy początek

SevitiusUndead, Dec 8, 12 6:30 AM.
Niestety, kolejny raz los płata nam figla. Jak już zapewne wiecie, kilka osób opuściło nasze szeregi. Oczywiście uszanujemy ich wybór, w końcu to tylko gra i nikt nikogo nie będzie trzymał na siłę. Życzymy im owocnych przygód w dalszej rozgrywce. Zaistniała sytuacja zmusiła nas do podjęcia pewnych działań.

Po pierwsze primo, musieliśmy uzupełnić braki kadrowe i tym samym ogromnego zaszczytu dostąpił Radosllaw. Ów wojak od pierwszych dni ciężko i bezinteresownie pracował nad usprawnieniem gildyjnej rozgrywki PVE i przyznam całkiem dobrze mu to wychodziło. Serdecznie gratulujemy awansu na Porucznika, oby tak dalej!
Po drugie secundo. W życię wchodzi nowe rozporządzenie Ministra Ssijmisake. Zgodnie z ustawą, nowi jak i obecni karmazynowi są w obowiązku wstąpić do gildii wszystkimi swoimi postaciami ,które osiągnęly już 80lvl. Dodatkowo uprzedza się, iż wszystkie postaci które pozostaną w stanie spoczynku przez okres dłuższy niż 1 miesiąc, zostaną usunięte z Karmazynowej Gwardii.( zasada ta nie dotyczy osób zamrożonych na ich własną prośbę) Liczba 100 usuniętych postaci będących minimum 2 miesiące offline coś jednak oznacza. Jednocześnie prosimy o nie logowanie się regularnie na postacie alternatywne w celu zresetowania zegara. Wszystkim nam przecież zależy na usprawnieniu działania gildii, a to wszystko co robimy powoli się do tego przyczynia.
Po trzecie tertio. Zauważyliśmy głównie wśród nowych członków ogromną chęć raidowania. Niestety są to osoby które nie są jeszcze gotowe do raidowania U10, U25. Z tego powodu w miarę możliwości/czasu poruczników, gwardzistów postaramy się co tydzień organizować Naxx25. Prócz wzmocnienia materialnego, liczymy na zacieśnienie więzi wśród gildyjnych braci i sióstr a także nabrania krzepy przed ciekawszymi i bardziej wymagającymi wyzwaniami.

Strength and Honor !
Świeże Mięcho!
Beheehe
9/17/2013 1:53 AM
Yozer
8/12/2013 7:48 AM
Fondoxgejzdrajca
7/31/2013 11:27 PM
TS serwer Karmazynowej Gwardii
teamspeakerror
Krzyczta ile chceta :)
Pajga 8/11/2015 11:57 AM
Psst, oto mój battletag: Aracari#2887.
mogli 5/31/2015 11:15 AM
Zaczynam instalować wowa, ufo#2261 na battle.net, czesto gam hearthstona wiec piszcie
Kitas 12/31/2014 10:27 AM
szczesliwego nowego roku :) Bracia i Siostry :)
Bartosz 12/17/2014 12:14 PM
Pozdro od Zimmera :D
Fryderyk 12/2/2014 1:36 PM
Pozdrawiam was czule :D
Taun 11/27/2014 7:00 AM
witam wszystkich pozdrawiam starych wariatów gdzie teraz gracie ją na globie jak by ktoś grał to kontakt na emailu taun551@Gmail.com
Powiedzonka Karmazynowych
You mad?

- Bigben
Advertisement
So-and-so has logged on!
%title%
%message%